1

02.JPG

03.JPG

04.JPG

04.JPG

2
1397/7/10 سه‌شنبه به میزبانی کتابخانه عمومی محمد مفیدی کارگاه آموزشی «بهتر زندگی کنیم» در بافق برگزار شد کارگاه آموزشی مهارت‌های زندگی با عنوان «بهتر زندگی کنیم» ویژه بانوان بافقی عصر دوشنبه 9 مهرماه به میزبانی کتابخانه عمومی محمد مفیدی این شهر برگزار شد.

حجت‌الاسلام ابراهیم تفکری، مدرس این کارگاه در جمع بانوان شرکت‌کننده گفت: دانش‌ها و آگاهی‌های نوین در عرصه‌های مختلف زندگی از جمله خانواده، جامعه، محیط کار و تحصیل، مجهز شدن افراد جامعه به مهارت‌های بیشتر برای هماهنگی با شرایط زندگی امروزی را ضروری کرده است.

وی افزود: به نظر می رسد دیگر نمی‌توان مانند پیشینیان بدون داشتن دانش و مهارت‌های لازم در دنیای امروزی به خوشبختی رسید و لازم یک‌سری از آگاهی‌های مردن به روز رسانی شود.

تفکری  در ادامه به تشریح مباحثی هم‌چون خودشناسی، خودآگاهی، مهارت تصمیم‌گیری، مهارت برقراری ارتباط موثر و مهارت همدلی، پرداخت.

الهام آقایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق نیز در ابتای این کارگاه آموزشی، هدف از برگزاری این‌گونه دوره‌ها را آشنایی بیشتر خانواده‌ها و مادران با مهارت‌های اساسی زندگی عنوان کرد.

پس از پایان کارگاه آموزشی «بهتر زندگی کنیم»، بانوان از بخش‌های مختلف کتابخانه محمد مفیدی دیدن کردند و با فعالیت‌ها و خدمات کتابخانه‌های عمومی آشنا شدند.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.