01
1397/7/19 پنجشنبه با صدور پیامی صورت گرفت؛ تقدیر مدیرکل حفظ آثار استان از برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی یزد در هفته دفاع مقدس مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان از مدیرکل و کارکنان کتابخانه‌های عمومی یزد به دلیل اجرای برنامه‌های متنوع و ارزشمند فرهنگی در هفته دفاع مقدس قدردانی کرد.

سردار رضا هدایتی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان یزد در لوح سپاس خود خطاب به رقیه دوست فاطمی‌ها، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با تقدیر از اجرای برنامه‌های ارزشمند فرهنگی در هفته دفاع مقدس، آورده است: خدمتگزاری، افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش، در مسیر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت گام برمی‌دارند.

وی همچنین با قدردانی از تلاش‌های صادقانه و دلسوزانه مدیرکل و کارکنان کتابخانه‌های عمومی استان یزد در عرصه تبلیغ ارزش‌های دفاع مقدس، برای تمامی خدمتگزاران این عرصه آرزوی موفقیت و سلامتی کرده است.

گفتنی است، اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان علاوه بر اجرای برنامه‌های متنوع در کتابخانه‌های تحت پوشش خود در هفته دفاع مقدس، در آخرین شب از این هفته با اجرای برنامه نمایش‌نامه‌خوانی و خاطره‌گویی با همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان، یاد و خاطره ایثارگری‌های سرافرازان سال‌های حماسه و دفاع را گرامی‌ داشت.

منبع: روابط عمومی اداره کل

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.