1

2
1398/2/30 دوشنبه در اقدامی ارزشمند؛ زوج خیّر یزدی، بخشی از لوازم زندگی کتابداران سیل‌زده گلستان را تأمین کردند زوج نیک‌اندیش یزدی در اقدامی خداپسندانه، بخشی از لوازم زندگی چند تن از کتابداران آسیب‌دیده در سیل اخیر استان گلستان را تأمین کردند.

سیدحسین احمدی، جانباز 70 درصد یزدی و همسر وی سیما راغبیان، در اقدامی ارزشمند با تأمین سرویس کاملی از لوازم خانگی شامل 50 قلم کالای منزل و 20 قلم مایحتاج اساسی زندگی، به کمک چند تن از کتابداران آسیب‌دیده در سیل استان گلستان شتافتند.

این زوج یزدی همچنین به منظور فرهنگ سازی در استفاده از کالای ایرانی، تمامی اقلام اهدایی خود را از محصولات تولید شده در داخل کشور تهیه و اهدا کرده‌اند.

اقلام اهدایی زوح خیّر یزدی به همراه سری دوم کمک‌های فرهنگی کتابخانه‌های عمومی استان یزد، به تهران ارسال شد و در چند روز آینده به کتابداران سیل‌زده استان گلستان تحویل خواهد شد.

گفتنی است، خیران، کتابداران و اعضای کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز تاکنون در دو مرحله کمک‌های فرهنگی خود شامل کتاب، اسباب‌بازی و لوازم‌التحریر را در قالب پویش «بهار مهربانی» و برای بهره‌مندی کودکان مناطق سیل‌زده به کتابخانه‌های عمومی سراسر استان تحویل داده‌اند.

منبع: روابط عمومی اداره کل

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.