2

3

4

1
1397/10/12 چهارشنبه به درخواست کتابخانه‌های عمومی صورت گرفت؛ اهدای 218 میلیون ريال کتاب کمک آموزشی بنیاد قلم‌چی به کتابخانه‌های شهرستان خاتم با درخواست کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم، 935 نسخه کتاب کمک آموزشی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی در مقاطع مختلف تحصیلی به کتابخانه‌های عمومی اهدا شد.

علی اسلامی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم با اعلام این خبر افزود: با درخواست کتابخانه‌های عمومی شهرستان و در راستای اهداف خیرخواهانه بنیاد علمی آموزشی قلم چی برای ارتقای سطح علمی دانش‌آموزان و دانش‌پژوهان، 935 نسخه کتاب کمک آموزشی از سوی این بنیاد به 7 باب کتابخانه شهری و روستایی شهرستان خاتم اهدا شد.

وی افزود: ارزش ريالی این کتاب ها بیش از 218 میلیون ريال است و تمامی کتابخانه‌های شهرستان خاتم از این منابع بهره‌مند خواهند شد.

اسلامی ضمن قدردانی از نگاه فرهنگی بنیاد قلم‌چی اظهار داشت: تعامل خوب و همراهی سایر دستگاه‌ها می‌تواند کتابخانه‌های عمومی را در انجام موفقیت‌آمیز خدمات هرچه بیشتر یاری دهد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: با عنایت به اینکه بیشتر اعضای فعال کتابخانه‌های عمومی خاتم را کودکان و نوجوانان تشکیل می‌دهند، اهدای این کتاب‌ها از سوی بنیاد علمی آموزشی قلم‌چی زمینه‌ساز استقبال پرشور مردم و جذب دانش‌آموزان به کتابخانه‌های عمومی شهرستان شده است.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.