1
1397/10/18 سه‌شنبه با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان نشست ادبی «شبی با روزها» در ندوشن یزد برگزار می‌شود نشست ادبی نقد و تحلیل کتاب «روزها» اثر محمدعلی اسلامی ندوشن، با همکاری ادارات کل کتابخانه‌های عمومی و فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، بخشداری ندوشن و تعدادی از نهادهای محلی، در ندوشن یزد برگزار می‌شود.

در این نشست ادبی که پنج‌شنبه شب 20 دی ماه در خانه فرهنگ خاور شهر ندوشن برگزار می‌شود، چند تن از اساتید و صاحبنظران در حوزه ادبیات و فرهنگ به ایراد سخن در خصوص کتاب «روزها» اثر محمدعلی اسلامی ندوشن خواهند پرداخت.

اصغر دادبه، محمد دهقانی، عبدالعظیم پویا، حسین مسرت، حسین رافی و علی اکبر جعفری ندوشن، از اساتیدی هستند که در نشست «شبی با روزها» سخنرانی می‌کنند.

گفتنی است، محمدعلی اسلامی ندوشن در سال ۱۳۰۴ در شهر ندوشن از توابع شهرستان میبد در استان یزد به دنیا آمد. وی پس از اخذ مدرک کارشناسی حقوق از دانشگاه تهران به اروپا عزیمت کرد و در نهایت نیز دکترای حقوق بین‌الملل خود را از دانشگاه سوربون اخذ کرد.

این نویسنده، شاعر و اندیشمند برجسته، کتاب‌های متعددی به رشته تحریر درآورده که کتاب «روزها» از معروف‌ترین آثار اوست. این اثر در چهار جلد چاپ شده و مجموعه‌ای از خاطرات اسلامی ندوشن از سن 4 تا 53 سالگی است.

منبع: روابط عمومی اداره کل

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.