2

1

3
1397/11/10 چهارشنبه با حضور جمعی از اعضای کتابخانه و هنرجویان مهریزی؛ نشست‌های مطالعاتی «هنر طراحی و نقاشی» در کتابخانه شهید مطهری مهریز برگزار می‌شود با مشارکت جمعی از دوستداران هنر طراحی و نقاشی و با حضور دبیر باسابقه هنر شهر مهریز، نشست مطالعاتی «هنر طراحی و نقاشی»، در کتابخانه عمومی شهید مطهری این شهر برگزار می‌شود.

ایمان مطهری‌نیا، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری از برگزاری نشست مطالعاتی با موضوع هنر طراحی و نقاشی در این کتابخانه خبر داد و گفت: براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته، سلسله نشست‌های مطالعاتی با موضوع هنر طراحی و نقاشی با مشارکت جمعی از هنرجویان در روزهای شنبه در محل کتابخانه برگزار خواهد شد.

وی افزود: مربی‌گری این دوره‌ها را محمدحسن ابویی، دبیر هنر  مدارس مهریز به عهده دارد که ضمن بیان مبانی هنر طراحی، به سوالات هنرجویان نیز پاسخ خواهد داد.

مطهری نیا، در خصوص برگزاری نشست‌های مطالعاتی با موضوع هنر گفت: با توجه به نبود مکان‌هایی مناسب برای برگزاری نشست‌های مطالعاتی هنر و عدم وجود محملی برای راهنمایی و هدایت هنرجویان در شهرستان مهریز، کتابخانه عمومی شهید مطهری میزبان هنرجویان در سلسله نشست‌های هنر خواهد بود.

وی همچنین تصریح کرد: به منظور تجهیز بیشتر مخزن کتابخانه به کتاب‌های تخصصی در خصوص هنر طراحی و نقاشی و بهره‌مندی هنرآموزان و هنرجویان از این کتاب‌ها، 750 نسخه کتاب در این حوزه نیز از سوی ابویی، مربی‌ دوره‌ به کتابخانه عمومی شهید مطهری اهدا شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.