1
1397/11/10 چهارشنبه برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در تفت همزمان با ایامالله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، کتابخانه سیدالشهدای اسلامیه با همکاری بخشداری مرکزی شهرستان تفت، مسابقه کتابخوانی از کتاب «بر کرانه شرح چهل حدیث امام خمینی (ره)» برگزار می‌کند.

این مسابقه کتابخوانی به مناسبت چهلمین سال پیرزوی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری بخشداری مرکزی  شهرستان برگزار می شود.

وجیهه ابراهیمی، مسئول کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) اسلامیه با بیان این‌که تاکنون اقدامات فرهنگی دیگری  نیز از طریق تعامل با بخشداری در سطح روستای اسلامیه برگزار شده است، گفت: باید آرمان‌های انقلاب همچنان از نسلی به نسل دیگر منتقل شود و این مهم، یکی از اهداف برگزاری مسابقات کتابخوانی به شمار می‌آید.

وی افزود: می‌کوشیم در قالب این مسابقات، افراد مختلف به ویژه نسل جوان را هرچه بیشتر با دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی آشنا کنیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم این تفکر را که «کتاب، بهترین دوست انسان است» در جامعه نهادینه کنیم، بسیاری از مشکلات و معضلات فرهنگی و اجتماعی جامعه حل می‌شود.

مسئول کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) اسلامیه تصریح کرد: این مسابقه از کتاب «بر کرانه شرح چهل حدیث امام خمینی(ره)» نوشته جواد محدثی است که علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به کتابخانه عمومی سیدالشهداء(ع) اسلامیه برای ثبت نام و دریافت کتاب اقدام نمایند.

لازم به ذکر است به چهار نفر از برگزیدگان چهار کارت هدیه 400 هزار ریالی از طرف بخشداری بخش مرکزی شهرستان تفت اعطا خواهد شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.