9

8

7

5

3

1

2

4

6

12

11

10
1397/11/17 چهارشنبه همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی؛ شب شعر «انقلاب» در کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) حمیدیا برگزار شد همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شب شعر انقلاب با حضور شاعران برجسته یزدی در کتابخانه عمومی حضرت زهرا (س) شهر حمیدیا برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از اعضای شورای شهر حمیدیا و علاقه‌مندان به شعر و ادبیات حضور داشتند غلامرضا محمدی متخلص به کویر، عالیه مهرابی، غلامحسین زارع، منصور شجاع، و علی غفوری، از شاعران پیشکسوت و جوان یزدی،  اشعار خود را با موضوع انقلاب، شهید، و ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) برای حاضران قرائت کردند.

در ابتدای این محفل ادبی حسین بمانی، مسئول کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) نقش شاعران و هنرمندان را در تبیین ارزش‌های اسلامی و انقلابی مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: فعالیت‌های هنرمندان به ویژه شاعران در زمینه حفظ و صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تحقق اهداف اسلام بسیار پررنگ است.

محسن رفیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد نیز در سخنانی کوتاه ضمن عرض تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: شاعران می‌توانند با اشعار خود تأثیر شگرفی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان داشته باشند و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران را برای نسل جوان در قالب شعر و هنر بیان کنند.

در پایان شب شعر انقلاب در کتابخانه حضرت زهرا(س) یزد برگزار شد، از شاعران و فعالان انجمن ادبی کتابخانه‌های شهرستان یزد با تقدیم هدایایی تقدیر شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.