3

1

2

4
1397/12/20 دوشنبه به میزبانی دبستان دخترانه جوادالائمه(ع) یزد؛ پنجمین جلسه آموزشی «فبک» به همت کتابخانه حضرت زهرا(س) یزد برگزار شد پنجمین جلسه آموزشی فبک (فلسفه برای کودکان) به همت مسئول و کتابداران کتابخانه عمومی حضرت زهرا(س) یزد و با همکاری مجتمع آموزشی جوادالائمه در یکی از مراکز آموزشی این مجتمع برگزار شد.

حسین بمانی، مسئول کتابخانه حضرت زهرا(س) و مربی دوره در این خصوص گفت: هدف از تشکیل کلاس‌های آموزشی فبک یا فلسفه برای کودکان، پرورش خلاقیت و تقویت تفکر در مقابل حافظه‌محوری است و نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با برگزاری دوره‌های آموزشی، در صدد است قوه تفکر و روحیه خلاقانه را در کودکان و نوجوانان تقویت کند.

در ادامه این نشست و پس از تشریح مباحث دوره، کتاب «گلدان خالی» نوشته دمی و ترجمه نورا حق‌پرست، برای کودکان حاضر بلندخوانی شد.

مربیان و کادر آموزشی دبستان دخترانه جوادالائمه(ع) یزد نیز از برگزاری دوره آموزشی فبک اعلام رضایت کردند و تداوم برنامه‌های  فرهنگی  و آموزشی با همکاری مدرسه و کتابخانه را خواستار شدند.

در پایان این دوره نیز از اشرف حاتمی، مربی آموزشگاه دخترانه جوادالائمه(ع) به پاس همکاری در برگزرای برانمه‌های فرهنگی کتابخانه حضرت زهرا(س)، تقدیر شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.