1

2

3
1398/2/21 شنبه در جمع اعضای کودک کتابخانه صورت گرفت؛ قصه‌گویی عضو روشندل کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز قصه «بوی ربنا» از کتاب «رازهایی در باد» توسط عضو کودک روشندل کتابخانه مجتمع فرهنگی مهریز و به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان، برای اعضای کودک کتابخانه بلندخوانی شد.

نیلوفر زارعین، یکی از اعضای فعال روشندل کتابخانه فرهنگی هنری مهریز که علاقه‌مند به شرکت در فعالیت‌های فرهنگی کتابخانه است، در برنامه کلاس آموزشی «مهارت زندگی» کتابخانه و به مناسبت ماه مبارک رمضان، داستان «بوی ربنا» از کتاب «رازهایی در باد» نوشته جعفر ابراهیمی را برای مخاطبان کودک این کلاس بلندخوانی کرد.

این عضو کودک و روشندل کتابخانه با بهره‌گیری از نسخه بریل کتاب، به داستان‌خوانی برای اعضای کودک کتابخانه پرداخت که با استقبال آنها همراه بود.

به گفته مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز، شعرخوانی از کتاب «قشنگ‌ترین مهمونی»، ارائه کلیپ با موضوع رمضان و اجرای نقاشی از دیگر برنامه‌های نشست آموزشی مهارت‌های زندگی در کتابخانه مجتمع بود.

معتمدی، هدف از برگزاری نشست‌های آموزشی مهارت‌های زندگی را افزایش سطح خلاقیت، هوشیاری و مهارت‌های ارتباطی در بین اعضای کودک عنوان کرد.

گفتنی است، کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز بیش از یک هزار و 500 عضو فعال 26 هزار نسخه کتاب دارد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.