1
الهام آقایی
1398/3/28 سه‌شنبه برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت در کتابخانه‌های عمومی بافق رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق همزمان با فرارسیدن ایام تابستان، از آغاز کلاس‌های تابستانی در کتابخانه‌های این شهرستان خبر داد.

الهام آقایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق اظهار داشت: کلاس‌های آموزشی به منظور ساماندهی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان و همچنین اعضای کتابخانه‌های عمومی در تابستان برگزار می‌شود.
وی گفت: توجه به ساماندهی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، از برنامه‌های مهم این نهاد فرهنگی است و این برنامه با محوریت کتاب و کتابخوانی به منظور نهادینه کردن فرهنگ مطالعه اجرا می‌شود.
طراحی، رباتیک، آی‌مت، نقاشی، کاردستی، خوشنویسی، قصه‌گویی، شطرنج، حافظ‌خوانی، مرواریددوزی و کارگاه تکنولوژی فکر از جمله دوره‌های آموزشی است که توسط کتابخانه‌های عمومی در تعطیلات تابستانی برای استفاده علاقه‌مندان برگزار می‌شود
آقایی همچنین تصریح کرد: متقاضیان برای حضور و ثبت نام در این دوره‌های آموزشی می‌توانند تا پایان خردادماه به کتابخانه‌های عمومی مراجعه کنند.

گفتنی است، هم‌اکنون چهار باب کتابخانه عمومی در شهرستان بافق دایر است که از این تعداد، سه باب شهری و یک باب نیز روستایی است.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.