4

2

1

3
1398/4/2 يكشنبه کودکان بستری بیمارستان ضیایی اردکان در جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند با حضور کتابدار کتابخانه آیت‌الله حائری در بخش اطفال بیمارستان ضیایی اردکان، پرستاران و کودکان این بخش در مسابقه کتابخوانی و نقاشی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کردند.

حمیده غفوری،‌ کتابدار کتابخانه آیت‌الله حائری اردکان،‌ در بخش کودک بیمارستان ضیایی این شهر حضور یافت و به قصه‌گویی و معرفی کتاب‌های جشنواره رضوی برای پرستاران و کودکان بستری در این بخش پرداخت.

در ادامه، مسابقه نقاشی و پویش مجازی کتابخوانی ویژه کودکان و همچنین مسابقه مکتوب و پویش کتاب‌خوان مجازی با مشارکت پرستاران و والدین حاضر در این بخش از بیمارستان برگزار شد.

به گفته کتابدار کتابخانه آیت‌الله حائری اردکان، با توجه به استقبال پرستاران و والدین و سایر بیماران از این فعالیت فرهنگی، روند همکاری بیمارستان و کتابخانه‌های عمومی در این زمینه ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است، نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی و با محوریت دوازده کتاب با موضوع امام رضا(ع)،‌ امام جواد(ع)‌، شاهچراغ و حضرت معصومه (س) در کتابخانه‌های عمومی برگزار شد و در تاریخ 28 خردادماه مهلت شرکت در بخش مکتوب جشنواره خاتمه یافت.

با اعلام دبیرخانه این جشنواره، امکان شرکت در بخش آنلاین این جشنواره تا 15 تیرماه 98 فراهم است.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.