01
1398/4/15 شنبه در روز ملی ادبیات کودک و نوجوان؛ کتابخانه‌های عمومی یزد عضو رایگان می‌پذیرند همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان و در سالروز درگذشت استاد مهدی آذریزدی، روز 18 تیرماه عضویت در تمامی کتابخانه‌های عمومی استان یزد رایگان است.

همزمان با 18 تیرماه، روز ملی ادبیات کودکان و نوجوان و در سالروز درگذشت استاد مهدی آذریزدی، پدر پیر قصه‌گوی ادبیات کودکان، همه کتابخانه‌های عمومی سراسر استان، از بین علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی عضو رایگان می‌گیرند.

براین اساس، هر فرد می‌تواند با در دست داشتن یک قطعه عکس و ارائه کارت شناسایی معتبر، به عضویت محلی یا سراسری هریک از کتابخانه‌های عمومی استان یزد درآید.

علاقه‌مندان در صورت عضویت سراسری در یکی از کتابخانه‌های عمومی استان، می‌توانند علاوه بر بهره‌مندی از تمامی خدمات و امکانات آن کتابخانه عمومی، از خدمات امانت همه کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور نیز بهره‌مند شوند.

گفتنی است، روز 18 تیرماه به مناسبت سالروز درگذشت مرحوم مهدی آذریزدی، پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران و خالق مجموعه ماندگار «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب»، در تقویم رسمی کشور به عنوان «روز ملی ادبیات کودک و نوجوان» نامگذاری شده است.

منبع: روابط عمومی اداره کل
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.