1398/7/4 پنجشنبه به مناسبت هفته دفاع مقدس نشست کتاب‌خوان و روایتگری دفاع مقدس در کتابخانه عطایی بهاباد برگزار شد همزمان با هفته دفاع مقدس، نشست کتاب‌خوان و روابت‌گری و بازگویی خاطرات دوران 8 سال جنگ تحمیلی با حضور یکی از رزمندگان سال‌های حماسه و دفاع و جمعی از دانش‌آموزان مدرسه متوسطه «آیت‌الله خامنه‌ای» بهاباد در کتابخانه عطایی این شهرستان برگزار شد.

در ابتدای این نشست محمدرضا عبدالهیان، مدیر مدرسه «‌آیت‌الله خامنه‌ای» و از پاسداران و رزمندگان دفاع مقدس به بیان خاطراتی از دوران جنگ تحمیلی پرداخت.

وی با اشاره به این‌که دشمن در هشت سال دفاع مقدس ایستادگی و رشادت رزمندگان ما را مشاهده کرد، افزود: اکنون دشمن در نظر دارد از راه‌هایی همچون جنگ نرم و تحریم‌های اقتصادی، ارزش‌های انقلاب را خدشه‌‌دار کند و ما باید نسبت به این موضوع آگاه باشیم و به بهترین وجه از کشورمان دفاع کنیم.

این یادگار سال‌های حماسه و دفاع همچنین به بیان خاطراتی از رشادت‌ها و دلاوری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس پرداخت.

در بخش دیگری از این نشست، محمد امین عابدی، ابوالفضل عبدالهی، یاسین افشاری و سبحان رجایی به ترتیب کتاب‌های «سلام بر ابراهیم» کاری از گروه شهید ابراهیم هادی، «سیزده ساله‌ها»  نوشته هادی شیرازی، «عمود 1400» نوشته علی اکبر والایی و «پرواز شماره 22» نوشته عصام عبدالوهاب الزبیدی را در قالب نشست کتاب‌خوان برای حاضران معرفی کردند پرداختند.
منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بهاباد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.