1398/7/11 پنجشنبه با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد اختتامیه کلاس‌های تابستانی کتابخانه‌های بخش زارچ برگزار شد آیین اختتامیه کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی کتابخانه‌‌های عمومی شهید بابایی، شهید کلانتری و جامع وکیلی زارچ با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی یزد برگزار شد.

محسن رفیعی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد با تشکر از مسئولان و کتابداران این کتابخانه‌ها گفت: برگزاری چنین کلاس‌هایی علاوه بر غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، نقش موثری در آشنایی آنها با کتاب و کتابخانه و ایجاد عادت مطالعه در کودکان دارد.

وی با بیان اینکه کتابداران و والدین نقش اساسی در کتابخوان شدن کودکان و نوجوانان دارند، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش ما تحقق چنین امری است و با همت و پشتکاری که در مسئولان و کتابداران وجود دارد و همچنین با همکاری و همفکری خانواده‌ها، می‌توان کودکان و نوجوانان را به سوی کتابخوانی سوق داد.

گفتنی است، کلاس‌های اوقات فراغت تابستانی در مدت 2 ماه در بخش کودک این کتابخانه‌ها برگزار شد و کودکان و نوجوانان عضو کتابخانه، استقبال خوبی از این کلاس‌ها به عمل آوردند.

در پایان این مراسم که در بخش کودک کتابخانه‌های شهید بابایی، شهید کلانتری و جامع وکیلی زارچ برگزار شد، با اهدای جوایزی از مربیان و اعضای برگزیده این کلاس‌ها تقدیر شد و حاضران از نمایشگاه آثار شرکت‌کنندگان در کلاس‌های تابستانه اوقات فراغت این سه کتابخانه دیدن کردند.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان یزد
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.