1398/7/16 سه‌شنبه با هدف تشریح برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی در نیمه دوم سال 98 نشست هم‌اندیشی مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم برگزار شد نشست هم‌اندیشی مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم با هدف تشریح برنامه‌های کتابخانه‌ها در نیمه دوم سال جاری، در اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان برگزار شد.

جلسه هم‌اندیشی مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید با حضور رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی، مسئولان و کتابداران کتابخانه‌ها در کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر(عج) هرات برگزار شد.

در ابتدای این جلسه علی اسلامی، رئیس اداره کتابخانه‌های شهرستان گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در نیمه اول سال جاری در شهرستان ارائه داد.

وی آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس را فرصت خوبی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی و کتابخوانی در مدارس و کتابخانه‌های عمومی دانست و خاطرنشان کرد: در سال گذشته 84 نشست کتاب‌خوان کتابخانه‌ای و 58 نشست کتاب‌خوان مدرسه‌ای در سطح شهرستان برگزار شد که همراهی و تعامل مدیران و مربیان مدارس در برگزاری موفق این نشست‌ها  شایسته تقدیر است.

وی افزود: امیدواریم در سال تحصیلی جدید نیز با همت مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی و با تعامل هرچه بیشتر با مدارس و مراکز آموزشی، شاهد گرایش بیشتر دانش‌آموزان به کتابخانه‌های عمومی و برگزاری موفق‌تر برنامه‌های فرهنگی و کتابخوانی در مدارس و کتابخانه‌های عمومی شهرستان باشیم.

رقیه میرزایی، رابط فرهنگی و روابط عمومی شهرستان خاتم نیز در این جلسه به تشریح فعالیت‌های فرهنگی خلاقانه و جدید در مدارس و کتابخانه‌های عمومی و ارائه توضیحاتی در خصوص سامانه فرهنگی و پرتال کتابخانه‌های عمومی پرداخت.

در پایان نشست، مسئولان و کتابداران شهرستان پیشنهادهای خود را جهت پربارتر برگزار کردن برنامه‌های کتابخوانی و انس هرچه بیشتر دانش‌آموزان با کتابخانه ارائه دادند.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.