1398/11/26 شنبه در مراسمی به میزبانی دانش‌آموزان دبیرستان حضرت زهرا(س) مهریز؛ برگزیدگان مسابقه دل‌نوشته«من هم یک قاسم سلیمانی هستم» در مهریز معرفی شدند مراسم اختتامیه مسابقه دل‌نوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» با حضور مسئولان شهرستان مهریز و به میزبانی دبیرستان دخترانه فاطمه الزهراء(س) برگزار شد.

مراسم اختتامیه مسابقه دل‌نوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» با حضور امیرحمزه زارع‌زاده، شهردار مهریز؛ محمدعلی متوسل، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان؛ سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی مهریز و سیدکاظم حسینی، رئیس اداره آموزرش و پرورش برگزار شد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز در این مراسم با اشاره به استقبال خوب مردم از مسابقه دل‌نوشته «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» گفت: جمعاً ۴۲۵ دل‌نوشته توسط اقشار مختلف مردم مهریز به دبیرخانه این مسابقه ارسال شد که در پایان ۱۷ اثر به عنوان آثار برتر معرفی شد.

قریشی افزود: ۱۲ دل‌نوشته ارسالی به این مسابقات نیز از شهرهای قم، اصفهان، مشهد و تهران بود که یکی از این آثار نیز به عنوان دل‌نوشته برتر انتخاب شد.

وی در پایان از رئیس اداره آموزش پرورش و مسئول هیات روضه الشهداء(ع) مهریز که در برگزاری این مسابقه همکاری داشتند، قدردانی کرد.

در ابتدای این مراسم سه نفر از دانش‌آموزان مدرسه فاطمه الزهرا(س) کتاب هایی را با موضوع دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم معرفی کردند.

کتاب‌های «سربلند: روایت زندگی شهید مدافع حرم محسن حججی» به قلم محمدعلی جعفری توسط ریحانه دهقان، «سلام بر ابراهیم» تهیه و تنظیم گروه فرهنگی شهید ابراهیم هادی توسط فاطمه سوهانی و کتاب «وقتی مهتاب گم شد» نوشته حمید حسام توسط مریم دهقان منشادی به حاضران معرفی شد.

گفتنی است، از برگزیدگان مسابقه دل‌‌نوشته‌نویسی «من هم یک قاسم سلیمانی هستم» با اهدای لوح سپاس و یادمان مزین به نام و تصویر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر به عمل آمد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.