2

4

3

1

5
1397/10/6 پنجشنبه با استقبال پرشور مردم احمدآباد کارگاه «خانواده و تربیت دینی» در کتابخانه شهید خودستان اردکان برگزار شد کتابخانه شهید خودستان احمدآباد اردکان اقدام به برگزاری کارگاه «خانواده و تربیت دینی» کرد که با استقبال پرشور مردم این منطقه همراه بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، احمد آبائی،‌ استاد حوزه و دانشگاه مدرس این دوره به بیان ویژگی‌های یک خانوده موفق و سالم از دیدگاه قرآن و اسلام پرداخت و راهکارهایی در راستای بهبود روابط خانواده و تربیت فرزند ارائه کرد.

وی تشویق را شیوه‌ای مناسب برای جذب فرزندان به رعایت مسائل دینی عنوان کرد و اظهار داشت: والدین باید دست از اجبار و تهدید و تنبیه بردارند و با زبانی ملایم، کودکان خود را به رعایت موازین دینی دعوت کنند.

بیان حقوق زن و شوهر، نقش متقابل پدر و مادر، همکاری آنان در تربیت دینی فرزند و شیوه‌های زندگی اسلامی برای پایداری و تداوم زندگی مشترک، از دیگر مسائلی بود که سخنران کارگاه به آن پرداخت.

در پایان این کارگاه از برگزیدگان کتابخانه‌ای شهر احمدآباد در هشتمین جشنواره رضوی تقدیر شد.

لازم به ذکر است، کارگاه «خانواده و تربیت دینی» دومین کارگاه آموزشی است که در سال جاری با محوریت مسائل تربیتی و خانواده در کتابخانه «شهید خودستان» برگزار می‌شود و با استقبال پرشور مردم احمدآباد همراه شده است.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردکان
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.