1

3

4

2

5

0002

02
1397/10/12 چهارشنبه به مناسبت سالروز حماسه نهم دی برگزاری جشن «بصیرت» در کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز با حضور پرشور کودکان عضو کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری مهریز، جشن «بصیرت» به مناسبت حماسه نهم دی، «روز ملی بصیرت و میثاق امت با ولایت» عصر سه‌شنبه 11 دی ماه در بخش کودک این کتابخانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه عمومی مجتمع فرهنگی هنری از برگزاری جشن بصیرت در کتابخانه متبوع خود خبر داد و گفت: با حضور حجت‌الاسلام محسن سعید، کارشناس دینی کتابخانه و در راستای برگزاری کلاس‌های مهارت زندگی کتابخانه در روزهای سه‌شنبه، جشن بصیرت با حضور اعضای کودک کتابخانه برگزار شد.

وی افزود: کودکان حاضر در این مراسم نقاشی‌های خود را با موضوع حماسه 9 دی ترسیم کردند و به بیان احساسات خود از حضور حماسی مردم در حمایت از میهن اسلامی ایران پرداختند.

معتمدی، در ادامه بیان کرد: حجت‌الاسلام سعید، کارشناس مذهبی کتابخانه همچنین در بخش دیگری از این مراسم، به بیان خاطرات و داستان‌هایی از حماسه حضور مردم در 9 دی سال 88 پرداخت و سپس با پخش کاربرگ بازی ماز، از کودکان خواست تا مسیر درست را برای پیوند با ولایت در این کاربرگ مشخص کنند.

گفتنی است، در ادامه این برنامه، موضوع احترام به والدین نیز در قالب انیمیشن‌های آموزشی به کودکان حاضر آموزش داده شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.