2

1
1397/10/12 چهارشنبه فرماندار تفت در جریان بازدید از کتابخانه روستای دهشیر: کتابداری شغلی مبارک است که باعث بزرگی روح و تعالی اندیشه می‌شود فرماندار تفت صبح امروز 12 دی ماه در جریان سفر به روستای دهشیر از کتابخانه ثامن‌الحجج(ع) این روستا دیدن کرد. وی در این بازدید گفت: کتابداری، شغلی مبارک است که باعث بزرگی روح و تعالی اندیشه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، محمد محامدی، فرماندار تفت و هیئت همراه با حضور در کتابخانه ثامن‌الحجج(ع) از فعالیت‌ها و خدمات این کتابخانه آگاهی یافتند.

فرماندار تفت همچنین در حاشیه این بازدید گفت: کتاب و کتابخوانی، ابزاری است که می‌تواند جامعه را به سوی آینده‌ای روشن سوق دهد و کتابخانه، مکانی است که با در دسترس‌پذیر کردن کتاب برای عموم مردم، باعث آگاهی و روشنگری در جامعه می‌شود.

محامدی افزود: کتابداری، شغلی مبارک است که باعث بزرگی روح و تعالی اندیشه می‌شود و کتابدار آگاه همچون معلم می‌تواند ذهن و روح افراد به ویژه کودکان را پرورش دهد.

وی همچنین در جریان این بازدید که علی احمدیان، بخشدار مرکزی تفت نیز حضور داشت، از تلاش‌های مسئول کتابخانه ثامن‌الحجج(ع) دهشیر قدردانی کرد و قول مساعدت و همکاری برای رفع مشکلات کتابخانه داد.

حمیده همتی، مسئول کتابخانه ثامن‌الحجج(ع) دهشیر نیز گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد کتابخانه به حاضران ارائه داد.

گفتنی است، کتابخانه عمومی ثامن‌‌الحجج دهشیر یکی از 6 باب کتابخانه روستایی شهرستان تفت است که 396 نفر عضو دارد و در مجموع 3 هزار و 287 جلد کتاب نیز در این کتابخانه موجود است.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.