3

1

2

4

5

6
1397/10/15 شنبه به مناسبت سالروز سفر رهبر معظم انقلاب به یزد همایش«سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری» در مهریز برگزار شد به مناسبت سالروز سفر تاریخی رهبر معظم انقلاب به استان و روز «یزد»، همایش «سبک زندگی اسلامی از دیدگاه مقام معظم رهبری» با همکاری اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و هیأت انصارالزهرا(س) مهریز، در کتابخانه شهید مطهری برگزار شد.

سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت سبک زندگی اسلامی و تأکید مقام معظم رهبری بر گفتمان‌سازی در این موضوع مهم و در راستای تبیین شاخص‌های سبک زندگی اسلامی در اندیشه معظم‌له، این همایش روز پنج‌شنبه 13 دی با حضور جمعی از خانواده‌های هیات انصارالزهرا(س) مهریز برگزار شد.

وی افزود: این نشست به مناسبت 12 دی، سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به استان و روز «یزد»، سخنرانی سعید دهقان، استاد دانشگاه شاخص‌های سبک زندگی اسلامی از منظر مقام معظم رهبری به خانواده‌های عضو کتابخانه و هیأت انصارالزهرا(س) معرفی و تبیین شد.

قریشی بیان داشت: در حاشیه این همایش نیز کلاس قصه‌گویی برای فرزندان خانواده‌های شرکت کننده در این همایش، در بخش کودک کتابخانه برگزار شد.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.