فهرست

اخبار برگزیده

در آیین مجازی گرامیداشت هفته کتاب؛

کتابداران و کتابخوان برتر استان یزد تجلیل می‌شوند

در مراسمی که به مناسبت روز بزرگداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» و با حضور استاندار یزد در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود، از رؤسای برتر انجمن‌های کتابخانه‌های عمومی، کتابداران، کتابخوانان برتر استان یزد تجلیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی یزد، آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار روز پنجشنبه 29 آبان با حضور محمدعلی طالبی، استاندار و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان یزد به صورت زنده و با رعایت نکات دقیق بهداشتی، در کتابخانه مرکزی یزد برگزار می‌شود.
در این مراسم که به دلیل گسترش بیماری کووید 19 بدون حضور مدعو حضوری و به صورت زنده از طریق شبکه‌های اجتماعی برگزار می‌شود، از 12 کتابدار برتر، کتابخوان برگزیده و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستانی برتر تقدیر به عمل می‌آید.
میهمانانی از نهاد کتابخانه‌های عمومی، فرمانداران شهرستان‌های استان، رؤسای ادارات کتابخانه‌های عمومی شهرستان‌ها، برگزیدگان شهرستانی و کتابداران 9 شهرستان استان یزد نیز به صورت مجازی در این مراسم شرکت می‌کنند.
این برنامه از ساعت 10 و 15 دقیقه روز پنج‌شنبه آغاز خواهد شد و به صورت زنده از صفحه اینستاگرام اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان به آدرس @yazd_pl پخش می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در آیین گرامیداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار همچنین می‌توانند از طریق لینک زیر و با استفاده از بستر نرم‌افزار اسکای‌روم به عنوان کاربر میهمان در این مراسم شرکت کنند.
https://www.skyroom.online/ch/yazdlib/bookweek
 گفتنی است، بیست و هشتمین دوره هفته کتاب با شعار «دانایی، مانایی» از روز 24 آبان آغاز شده و تا 30 آبان‌ماه سال جاری ادامه دارد.

 
نسخه قابل چاپ