فهرست

اخبار شهرستان‌ها

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی بافق برگزار شد

چهارمین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق با حضور سیدمهدی طلایی‌مقدم، فرماندار بافق و اعضای انجمن در کتابخانه عمومی امیرکبیر بافق برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق، در ابتدای این نشست الهام آقایی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان بافق به ارائه گزارش عملکرد اداره کتابخانه‌های عمومی از فروردین سال 97 تا آذر 99 پرداخت.
وی بیان داشت: شهرستان بافق دارای 3 کتابخانه شهری و 1 کتابخانه روستایی است که 4 هزار و 800 نفر از مردم شهرستان، عضو فعال کتابخانه‌ها هستند و 84 هزار و 800 نسخه کتاب نیز در مخزن کتابخانه‌ها موجود است.
آقایی تصریح کرد: از ابتدای سال 97 بیش از 6 میلیارد ریال صرف تعیمرات، تجهیزات و هزینه‌های جاری کتابخانه‌های عمومی شهرستان شده که از مجموع کل اعتبارات صرف شده، ۵۰۰ میلیون ریال توسط فرمانداری، یک میلیارد و 250 میلیون ریال با مساعدت شرکت سنگ‌آهن بافق و 5 میلیارد ریال نیز از محل نیم‌درصد شهرداری‌ها تأمین شده است.
راه‌اندازی یک باب کتابخانه عمومی در خیابان مهدیه، واگذاری زمین برای ساخت کتابخانه جدید در شهرک مناجات، تخصیص مبلغ 150 میلیون ریال توسط شهرداری و 300 میلیون ریال توسط فرمانداری بافق به کتابخانه امیرکبیر به منظور خرید کتاب، از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.
در پایان جلسه نیز کتاب «طرح کلی اندیشه اسلامی در قرآن» اثر حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی توسط احمد علیزاده فلاح، عضو انجمن معرفی شد
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ