فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی؛

کتابداران شهرستان خاتم با امام جمعه هرات دیدار کردند

همزمان با بیست و نهمین دوره هفته کتاب، رئیس و کتابداران و کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم، با امام جمعه شهر هرات دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان خاتم، به مناسبت هفته کتاب، علی اسلامی، رئیس و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان به همراه اسدالله نجفیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ فاطمه رجبی‌پور، مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و فاطمه محمودی، مسئول کانون فرهنگی و تربیتی مهدیه خاتم با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی جعفری، امام جمعه هرات دیدار و گفتگو کردند.
حجت الاسلام جعفری، امام جمعه خاتم با گرامیداشت سالروز رحلت مفسر بزرگ قرآن، علامه طباطبایی و روز کتاب و کتابخوانی و کتابدار، مطالعه را فعالیتی باارزش دانست و گفت: طبق فرمایش پيامبر اکرم(ص) که علم را با نوشتن در بند كشيد، کتاب یکی از بهترین گنجینه های معنوی بشر و یکی از ابزارهای تفکر، رشد و پیشرفت انسانی به شمار می‌رود که باید در حفظ و ترویج آن کوشا باشیم.
علی اسلامی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان نیز با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار، گزارشی از برنامه‌های اجرا شده در سطح شهرستان خاتم ارائه داد و به تشریح برنامه‌های هفته کتاب سال جاری پرداخت.
 
كلمات كليدی : هفته کتاب , شهرستان خاتم
نسخه قابل چاپ