فهرست

اخبار شهرستان‌ها

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تفت با شهردار جدید این شهر دیدار و گفتگو کرد

در دیدار رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی تفت با شهردار جدید این شهر، در خصوص تعامل شهرداری و اداره کتابخانه‌ها برای توسعه زیرساخت‌های کتابخوانی و رشد سرانه مطالعه، بحث و تبادل‌نظر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت، هادی قاسمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان با حضور در دفتر شهردار با وحید شاهدی، شهردار جدید تفت دیدار و گفتگو کرد.
قاسمی در این دیدار ضمن تبریک انتصاب شاهدی، گفت: تعامل و همکاری ارگان‌ها باعث پیشرفت و توسعه شهرستان می‌شود. امیدواریم همچون گذشته شاهد تعامل خوب مجموعه شهرداری با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان و رفع مشکلات کتابخانه‌های تفت باشیم.
وی همچنین به خدمات ارائه شده در کتابخانه‌های عمومی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر تمامی کتابخانه‌های عمومی شهرستان به خدمات اینترنت رایگان و امکان دسترسی به پایگاه‌های اطلاعاتی مجهز شده‌اند و کتابخانه‌های عمومی با ایجاد فضای مناسب برای مطالعه و پژوهش و در دسترس قراردادن کتاب‌های متنوع در حال خدمت به تمامی آحاد مردم شهرستان است.
وحید شاهدی، شهردار تفت نیز در این دیدار اظهار داشت: کتاب و کتابخوانی یکی از دغدغه‌های فکری بنده محسوب می‌شود و ترویج فرهنگ کتابخوانی از اهداف دوره جدید شهرداری خواهد بود.
وی ابراز امیدواری کرد، با همکاری و تعامل سازنده با اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان، بتوانیم در مسیر توسعه و ترویج کتابخوانی قدم‌های مؤثری برداریم.
 
نسخه قابل چاپ