فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با هفته کتاب؛

سالمندان مرکز کوثر از کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری اشکذر دیدن کردند

به مناسبت سی امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی، سالمندان مرکز کوثر بهزیستی شهرستان اشکذر از کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری دیدن کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر، سالمندان مرکز کوثر بهزیستی شهرستان اشکذر با حضور در کتابخانه مرحوم ذاکری از بخش‌های مختلف این کتابخانه دیدن کردند.
ولی‌الله حفیظی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در این خصوص گفت: کتابخانه‌های عمومی به‌عنوان بخشی از ارائه‌دهندگان خدمات عمومی در جامعه باید با ارائه خدمات و برنامه‌های فرهنگی متناسب با سالمندان، در حمایت از این قشر سهیم باشد.
وی تاکید کرد: بر این اساس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور به عنوان یکی از نهادهای مهم فرهنگی کشور، نگاه ویژه‌ای به مبحث سالمندی و ترویج مطالعه در بین این قشر از جامعه دارد.
در ادامه این بازدید سرهنگ حسین هاتفی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز در جمع سالمندان مرکز کوثر حضور یافت و هفته کتاب و کتابخوانی به همه حاضران تبریک گفت.
وی در سخنانی، کتابخانه‌ را یکی از ارکان مهم فرهنگ‌سازی و آگاهی بخشی در جامعه دانست و گفت: کتابخانه‌‏های عمومی می‌توانند نقش ممتازی در افزایش آگاهی‌‏های خودمراقبتی سالمندان ایفا کنند.
سی‌امین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران با شعار «ما همانیم که می‌خوانیم» از 21 آبان آغاز شده و تا 27 آبان ادامه دارد.

 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ