1398/3/1 چهارشنبه با محوریت تشریح برنامه‌های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نشست هم‌اندیشی مسئولان کتابخانه‌های شهرستان مهریز برگزار شد اولین جلسه هم‌اندیشی مسئولان کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز در سال جاری به منظور تشریح دستورالعمل‌های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

در ابتدای این نشست سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی مهریز، با تقدیر از تلاش‌های مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های شهرستان به بررسی وضعیت کتابخانه‌های عمومی مهریز پرداخت و از همکاران خود خواست در راستای جلب رضایت مراجعان و خدمترسانی مطلوب‌تر به اقشار مختلف مردم گام بردارند.

وی در ادامه با اشاره به نزدیک شدن به روزهای گرم فصل تابستان و پایان فصل بهار و افزایش استفاده از وسایل سرمایشی، از مسئولان کتابخانههای عمومی خواست مدیریت مصرف انرژی را موردتوجه قرار دهند.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی مهریز، با تأکید بر اطلاعرسانی مؤثر نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی از سوی مسئولان کتابخانه‌ها و کتابداران، خواستار برگزاری پرشور این جشنواره در کتابخانه‌های عمومی با هدف آشنایی اقشار مختلف مردم با زندگی و سیره امام رضا(ع) شد.

شمسی ابویی، رابط فرهنگی اداره کتابخانههای عمومی شهرستان نیز در این نشست به تشریح شیوه‌نامه اجرایی نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و تبلیغات این جشنواره پرداخت.

مهدی معتمدی، مسئول کتابخانه مجتمع فرهنگی و هنری مهریز نیز به پیگیری‌های صورت گرفته در خصوص برگزاری کلاس‌های آموزشی سلامت در سال 1398 اشاره کرد و گفت: هدف از برگزاری این کلاس‌ها، ارتقای سطح آگاهی کارکنان و راهکارهای پیشگیرانه است و برگزاری این کارگاههای آموزشی از اولویتهای اداره کتابخانههای شهرستان در سال جدید خواهد بود.

در پایان این جلسه هم‌اندیشی، مسئولان کتابخانه‌های عمومی مهریز مشکلات و مسائل کتابخانه‌های متبوع خود را مطرح کردند و این موارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان مهریز
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.