هادی قاسمی
هادی قاسمی
1399/2/15 دوشنبه فرماندار تفت خواستار شد؛ اطلاع‌رسانی مناسب برای افزایش مشارکت مردم در دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی فرماندار تفت روز یکشنبه 14 اردیبهشت در اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان گفت: امیدواریم با برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی مناسب، شاهد افزایش مشارکت مردم تفت در جشنواره کتابخوانی رضوی باشیم. علیرضا نوکار، فرماندار تفت در اولین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی این شهرستان در سال 99 خواستار برنامه‌ریزی برای پیشبرد برنامه‌های کتابخوانی شد و اظهار داشت: باید با برنامه‌ریزی مناسب در اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت، دستاوردهای این نهاد در سال‌های گذشته‌ حفظ و برای ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی بیش از گذشته در نقاط شهری و روستایی تلاش شود.
وی با توجه به برگزاری جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در سطح کشور تصریح کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی و اطلاع‌رسانی مناسب، شاهد افزایش مشارکت مردم شهرستان در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی باشیم و ضروری است دستگاه‌های عضو انجمن کتابخانه‌های شهرستان، همکاری لازم را در این زمینه داشته باشند.
فرماندار تفت، در پایان از مردم این شهرستان برای مشارکت در دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی دعوت کرد.
احسان عابدی، رئیس اداره کتابخانه‌ها و ترویج کتاب‌خوانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان یزد نیز  در این نشست به برگزاری دهمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اشاره کرد و اظهار داشت: باید از پتانسیل فضای مجازی با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی در کشور به‌منظور دعوت و آشنایی مردم به‌منظور مشارکت در این جشنواره فرهنگی و مهم استفاده کرد و دستگاه‌های عضو انجمن کتابخانه‌های عمومی در این راستا می‌توانند نقش مؤثری را ایفا نمایند.
هادی قاسمی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت نیز به کاهش مشارکت مردم این شهرستان در دهمین دوره جشنواره کتاب‌خوانی رضوی اشاره و بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی در نقاط شهری و روستایی این شهرستان مشارکت مردم در این جشنواره فرهنگی کاهش‌یافته است.
قاسمی با اشاره به رتبه سومی شهرستان تفت در استان یزد در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در سال گذشته تصریح کرد: امیدواریم در فرصت باقی‌مانده و با همکاری دستگاه‌های عضو انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان شرایط در سال جاری نیز بهبود یابد و شاهد افزایش مشارکت مردم در این دوره باشیم.

 
منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان تفت
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.