1399/2/17 چهارشنبه با رعایت نکات بهداشتی و ایمنی؛ جلسه هم‌اندیشی کتابداران شهرستان اشکذر با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد نخستین جلسه هم‌اندیشی کتابداران شهرستان اشکذر و به منظور تبادل‌نظر در خصوص برگزاری پرشور دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این شهرستان، در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری برگزار شد.
اولین جلسه هم‌اندیشی مسئولان و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر در کتابخانه عمومی مرحوم ذاکری برگزار شد.
ولی‌الله حفیظی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر در این جلسه با تشریح روند برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: امیدواریم در سال 99 نیز همانند سال‌های گذشته شاهد حضور پرشور مردم شهرستان در این جشنواره باشیم. 
وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در سراسر کشور و تعطیلی کتابخانه‌های عمومی از اواخر سال جاری، بیان داشت: به دلیل اینکه امکان بهره‌مندی مردم شریف کشور و استان از منابع مکتوب جشنواره میسر نیست، امسال جشنواره در قالب مسابقه الکترونیک در حال برگزاری است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس www.samakpl.ir ضمن دریافت نسخه دیجیتال کتاب‌ها، در مسابقه کتابخوانی جشنواره شرکت کنند.
در ادامه این جلسه، مرضیه دیرند، رابط فرهنگی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان به تبیین برنامه‌های فرهنگی مرتبط با دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی پرداخت.
کتابداران کتابخانه‌های عمومی اشکذر نیز با بیان میزان مشرکت اعضای کتابخانه‌های خود در جشنواره و تشریح اقدامات صورت گرفته از آغاز زمان برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی، به بیان راهکارهایی برای تبلیغ هرچه بیشتر این جشنواره پرداختند.
گفتنی است، دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی از اواخر سال 98 با معرفی 12 عنوان کتاب ویژه رده‌های سنی کودک، نوجوان، جوان و بزرگسال آغاز به کار کرد و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان خردادماه در این جشنواره شرکت کنند.

 
منبع: روابط عمومی اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.