1399/5/27 دوشنبه جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای این انجمن در سالن کوثر فرمانداری برگزار شد.
مصطفی پوردهقان، معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار اشکذر در این نشست با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و تأثیر آن در رشد و اعتلای فرهنگی جوامع اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و توصیه‌های وزارت بهداشت مبنی بر در خانه ماندن شهروندان، فرصتی مناسب برای افزایش مطالعه در جامعه فراهم آمده است.
پوردهقان ادامه داد: با توجه به الزام بیشتر شهروندان به حضور در خانه انتظار می‌رود ادارات ذیربط با ارائه طرحی مدون برای پرکردن اوقات فراغت شهروندان و به دنبال آن رشد و اعتلای فرهنگی جامعه تلاش کنند.
در ابتدای این نشست نیز ولی‌الله حفیظی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی اشکذر گزارشی از عملکرد و وضعیت کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر ارائه کرد.
علی حکیمیان، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کتاشکذر نیز کتاب «نامیرا» اثر صادق کامیار را برای اعضای انجمن معرفی کرد.
تأمین کتب موردنیاز مراجعان به محکم قضایی با همکاری دادگستری، بهسازی فضای بیرونی کتابخانه امام رضا(ع) توسط شهرداری، ارسال کتاب‌های درخواستی ایثارگران، معلولان و جانبازان به درب منازل و بازگشایی و تامین نیروی کتابخانه جواد‌الائمه(ع) شرف آباد، از مهم‌ترین مصوبات این جلسه بود.

 
منبع: روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر
نمایش بیشتر

« كليه حقوق مادي و معنوي براي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور محفوظ است »
Copyright © 2008 www.iranpl.ir. All rights reserved.